Aby se vám snadno nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies.Více informací zde.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

cena pro vás 280 Kč
skladem

DNEŠNÍ NABÍDKA

KONTAKTY

Bioprotebe
K potoku 158
25084 Křenice
tel: +420 606 912 887
info(a)bioprotebe.cz

 

 


25. 12. 2016 | Biokosmetika

S biokosmetikou vsaďte na působivou sílu přírody!

 

 

Z medicíny a učení o přírodní léčbě víme: Vlastnosti rostlin mohou být pro člověka nesmírně užitečné. Nejenom k léčení, ale také k péči o tělo jsou báječně vhodné rostlinné extrakty.

Bohaté tuky a oleje jako Jojoba-Olej, Shea-Butter, Olivový olej a další vyživují pokožku jako např. Hammamelis-Extrakt (Vilín) působí jako uklidňijící. Mnoho rostlinných látek jsou vynikající Anti-Oxidanty a odrážejí volné radikály. Takto je pokožka chráněna před negativními vnějšími vlivy. Četné další cennosti z rostlinného bohatství jsou zajímavé jako např. zpevnění a vypnutí pokožky nebo zjemnění pórů nebo regulace vlhkosti pokožky a produkce mazu. Pro každou pleť se v přírodě něco najde. Přírodní kosmetika vsází na osvědčené receptury a inovativní novinky a vědecké bádání které se používá již po staletí a hlavně je vhodná pro alergiky, vegany a všeobecně citlivou pokožku. Bioprotebe vám nabízí pouze certifikovanou přírodní kosmetiku


Nejenom na péči o pokožku, ale také v oblasti dekorativní kosmetiky můžeme přírodní látky využívat. Využívají se např. přírodní vosky k výrobě maskar, rtěnek s přírodním pigmentem a další látky které jsou potřebné pro výrobu make-upu.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ