Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
9-20:00 hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 700,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
13.06.2020
Světová novinka
Lactovit vyživuje pokožku Lactovit nabízí širokou škálu výrobků, mezi které patří sprchové gely, tělová mléka, a pánské sprchové gely 3 v 1. Poskytuj... číst celé
27.02.2020
S mikro - stříbrem proti svědění kůže
V produktech naší stříbrné série používáme mikro-stříbro. Nano-stříbro nepoužíváme v žádném z našich výrobků, u nichž existuje podezření, že je propu... číst celé
26.02.2020
Rychlé a zdravé jídlo
Pro koho je určeno Při náhlém útoku velkého hladu a chuti na sladkosti  Jídlo si můžete připravit se svým oblíbeným ovocem  Mango, ananas a ban... číst celé
Zobrazit všechny novinky
On-line platby

 

 

| Doprava

doprava zdarma

 

slevový kupon

 

ověřeno zákazníky

  1. Úvod
  2. Přírodní kosmetika s mikro-stříbrem - zmírní svědění, je antibakteriální
Přírodní kosmetika s mikro-stříbrem - zmírní svědění, je antibakteriální

V produktech naší stříbrné série používáme mikro-stříbro.

Nano-stříbro nepoužíváme v žádném z našich výrobků, u nichž existuje podezření, že je propustné pro pokožku.

Jaký je to rozdíl

grüner Haken

Mikro-Stříbro

Vysoce porézní stříbro má velikost částic mezi 5 a 20 um, a je proto asi 1000krát větší než nanočástice. Tyto stříbrné částice nejsou vzhledem ke své velikosti nepropustné pro kůži, a proto jsou ideální pro topické aplikace. Stříbro je součástí mastí pro vnější použití - stejně jako u produktů BIOTURM. Mikro-stříbro se kombinuje s bílkovinami kůže. Uvolněné stříbrné ionty zůstávají v horních vrstvách kůže a jsou zde neutralizovány. Ve studiích nebyly nalezeny žádné usazeniny a v hlubších vrstvách kůže nebyly nalezeny žádné stříbrné ionty. Produkt lze bez problémů používat na postižených místech pokožky.

rotes X

Nano-Silber (se v produktech BIOTURM nevyskytuje)

Na rozdíl od vysoce porézního stříbra je nano-stříbro tak malé, že může proniknout kůží. Stále neexistuje žádná závěrečná studie o tom, zda může dojít k akumulaci po dlouhou dobu při pravidelném používání.

Účinek

Mikro-stříbro je zvláštní forma čistého stříbra s houbou podobným zvětšeným povrchem. Velký povrch umožňuje vázání bakteriálních, virových a fungicidních bakterií a jejich neškodnost. Kromě vazby škodlivých bakterií na kůži je uklidňující účinek stříbra na podrážděnou pokožku znám již řadu let. Mikro-stříbro má vynikající aktivní vlastnosti: mírní svědění, je protizánětlivé, antibakteriální a protiplísňové. Používá se proto úspěšně spolu s terapií neurodermatitidy a lupénky, stejně jako u nečištěné kůže.

Mikro - stříbro v přírodě

Mikro stříbro není škodlivé a není nebezpečné pro vodu ani životní prostředí. Stříbro je vzácný kov, který se vyskytuje přirozeně a nezpůsobuje v přírodě žádné ekologické problémy. Množství stříbra vyplavené do odpadních vod je velmi malé. Volné stříbrné ionty se vyskytují pouze na krátkou dobu a okamžitě se kombinují s proteiny v odpadní vodě. Od této chvíle jsou inertní a nepoškozují organismy ošetřujících rostlin.

Výroba

Mikro stříbro je vyrobeno z čistého stříbra fyzickými prostředky (speciální vakuový proces), takže neobsahuje žádné chemické nečistoty. To eliminuje časově náročné čisticí kroky k odstranění cytotoxických chemických zbytků, a proto je mimořádně vhodné pro použití v medicíně, kosmetice a pro potraviny.

Mikro - stříbro v certifikivané přírodní kosmetice

Všechny výrobky v naší stříbrné řadě jsou testovány podle přísných kritérií nejznámějšího německého certifikátora přírodní kosmetiky BDIH a byly certifikovány jako přírodní kosmetika.

stříbrná maststříbrné deo dynamicstříbrné deo frischstříbrný roll-on dynamicstříbrný roll-on frisch

Stříbrná mast

Stříbrné deo sprej

DYNAMIC

Stříbrné deo sprej

FRISCH

StříbrnÝ roll-on

DYNAMIC

Stříbrný roll-on

FRESCH