VÁNOČNÍ NÁKUP BEZ RIZIKA - Oblečení objednané v prosinci 2022 lze vyměnit až do 8.1.2023
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
9-18:00 hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
03.03.2022
DMSO
DMSO je zkratka pro DiMetylSulfOxid - čirou tekutinu bez zápachu, která je v dnešní době získávána ze dřeva. Tato tekutina vykazuje při mnoha vědecko-... číst celé
12.11.2019
Jak vybrat správné ručníky
Pro výběr ručníků je klíčové ujasnit si pár základních věcí: Ručníky jsou v provozu neustále. Proto věnujte zvláštní pozornost kvalitě materiálu.  ... číst celé
10.02.2020
Funguje ti trávení?
Nemám problém, pokud to funguje. Cítíte se ráno líní a unavení? Je vaše trávení nepravidelné? Jste nafouknutí nebo máte zácpu? ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 30 dní.

On-line platby

 

|  Doprava

doprava zdarma   

|  Recenze

ověřeno zákazníky

 

|  Facebook


DMSO
03.03.2022

DMSO je zkratka pro DiMetylSulfOxid - čirou tekutinu bez zápachu, která je v dnešní době získávána ze dřeva. Tato tekutina vykazuje při mnoha vědecko-medicínských výzkumech velké množství vynikajících léčebných účinků na lidský i zvířecí organismus.

Může se přijímat

  • orálně /pít jako zředěný roztok)
  • nanášet na kůži (kde se vstřebá)
  • injekčně/infúzemi

V organismu je pak velice malé množství DMSO odbouráno a proto většinou vzniká zvláštní odér. Ten je popisován jako ,,ústřicový!". Největší část přijatého DMSO substance má velice pozitivní vliv na vazivovou tkáň a proto se kromě jiného často používá při onemocnění kloubů. Stručně řečeno způsobuje efektivní regeneraci, rychlou harmonizaci a přirozenou ,,opravu".

DMSO je při jakémkoli poměru velice dobře rozpustné ve vodě. Proto můžeme připravit sílu roztoku přesně podle našich potřeb. Jestliže DMSO stojí v otevřené nádobě, přijímá dokonce vlhkost ze vzduchu. Má hořkou chuť a ,,zamrzá" na rozdíl od vody již při teplotě 18,5 C°. Proto by nýdoby s ním měly stát v teple, zvlástě v zimních měsících. Jestliže přesto všechno DMSO ztuhne, musí se dát na teplé místo (např. postavit na radiátor ústředního topení). Lahve/nádoby při zamrznutí DMSO nikdy neprasknou, není to jako u vody, která se při zamrznutí roztáhne. DMSO se při pokojové teplptě z otevřených nádob téměř nevypařuje. Tato tekutina je jen o něco málo těžší než vod: 1 litr váží 1,1 kg.

Použití DMSO u zvířat

Všechny popsané návody a použití týkající se dávkování, koncentrace roztoku vody a DMSO použití při jednotlivých potížích platí principiálně i pro všechny savce. Jestliže existují rozdíly, pak v tom, že zvířata rozumově nechápou svůj problém, jsou tělesně jinak stavěná a také jim nelze například vysvětlit, že se nemají hýbat.

Dávkování může být u zvířat poněkud vyšší než u lidí. Je to proto, že na rozdíl od infuzí, kdy je množství infuzní tekutiny dané, se často stává, že zvíře potřebné množství roztoku nevypije nebo část roztoku při vnějším použití oklepe.

DMSO kapky ve farmaceutické kvalitě

  • WoldoHealth DMSO se vyznačuje farmaceutickou čistotou 99,9% podle Evropského lékopisu (Ph. Eur).
  • Dimethylsulfoxid je přírodní a organické rozpouštědlo. Záměrně děláme bez přísad, abychom udrželi čistotu.
  • DSMO může být použit jako vysílač k posílení účinných látek v krémech proti bolesti nebo éterických olejích.
  • Při kontaktu s plastem může DMSO rozpustit plastifikátory z plastu a transportovat je do těla. Pro použití DMSO se prosím zdržte plastů.

DMSO