Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
9-22:00 hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Osobní odběr v Křenici Praha-východ máte ZDARMA
Novinky
10.02.2020
Funguje ti trávení?
Nemám problém, pokud to funguje. Cítíte se ráno líní a unavení? Je vaše trávení nepravidelné? Jste nafouknutí nebo máte zácpu? ... číst celé
27.01.2020
Pejsku nelízej tu podlahu!
Sotva spatří potomstvo světlo světa, má člověk hned více starostí. Téma o kterých by před tím nikdo nepřemýšlel jsou hned po narození tady víc než kdy... číst celé
12.11.2019
Jak vybrat správné ručníky
Pro výběr ručníků je klíčové ujasnit si pár základních věcí: Ručníky jsou v provozu neustále. Proto věnujte zvláštní pozornost kvalitě materiálu.... číst celé
Zobrazit všechny novinky
On-line platby

 

 

| Doprava

doprava zdarma
  1. Úvod
  2. Funguje ti trávení?
Funguje ti trávení?

Nemám problém, pokud to funguje.

  • Cítíte se ráno líní a unavení?
  • Je vaše trávení nepravidelné?
  • Jste nafouknutí nebo máte zácpu?
trávení

Víme, jaké to je, když se ráno člověk nemůže vyprázdnit. Před několika lety bychom na tyto otázky odpověděli 100% ano.

Před 10 lety jsme poprvé slyšeli o superpotravinách a objednali jsme si první balení ječmenové trávy z Anglie. V té době jsme netušili, že bychom o několik let později sami prodali tisíce balíčků.

Tato skutečnost nás okamžitě překvapila. Po pouhých dvou dnech bylo naše trávení znatelně stimulováno. A to několikrát denně. Bylo to osvobozující. Tuto pohodu a lehkost jsme ráno nezažili v této podobě už dlouho.

Chtěli jsme to zkoušet dál.

Proto jsme udělali takový pokus. Testovali jsme ječmenovou trávu na babičce Veroniky. Dlouhodobě měla problémy s trávením. Proto jsme jí každé dali ráno a večer po dobu jednoho týdne následující drink:

  • 1/8 l vody
  • 1 vrchovatou čajovou lžičku ječmené trávy
  • 1 střik citronu

Také ona už druhá den plně pocítila očekávané účinky. Šťastnější než kdy předtím, vyprávěla nám o ranní úlevě. Od té doby se denní ranní ječmenné trávy staly nedílnou součástí jejího života.

Ale odkud tento osvobozující účinek pochází?

Zelený prášek sestává z více než 50% vlákniny. Tato je důležitou součástí lidské výživy. Dietní vláknina není pro člověka sice stravitelná. Je však velmi, velmi užitečná k urychlení přepravy odpadu ve střevě.

Kromě toho ječmenná tráva obsahuje vysoké množství mikroživin, jako jsou chloropyll, železo nebo vzácné vitaminy B. Tělo je nejen očištěno, ale také nabito hodnotnými stopovými prvky. Okamžitě se budete cítit - ve formě s více energie a vitality.

Více hybnosti a energie v každodenním životě.

Trpíte pomalým trávením? Chtěli byste vrátit svou energii a vitalitu do svého každodenního života?

Naše ječmenná tráva je pro vás optimálním řešením. Použití je tak snadné. Každé ráno a večer jako malá bomba s trochou citronové šťávy změní váš život navždy.

My už jsme se o účinku přesvědčili!

ječmen