Objevte sílu přírody od Salvia Paradise® – kvalitní tablety, kapsle, tinktury, sirupy i bylinné bonbony pro každodenní podporu vitality, imunity a aktivního životního stylu.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
9-18:00 hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
03.03.2022
DMSO + hořčík – praktický balíček pro domácí péči
DMSO (Dimethylsulfoxid) 99,9 % 100 ml + Hořčík – magnesiový olej 100 ml + příručka Tento balíček vznikl jako odpověď na častou otázku zákazníků:„Jak ... číst celé
12.11.2019
Jak vybrat správné ručníky
Extra jemné, savé a šetrné ručníky od Soft cotton Máte rádi, když vás po sprše obklopí měkkost a jemnost? Pokud toužíte po ručnících a osuškách, kter... číst celé
08.06.2024
Korejská kosmetika
Korejská Kosmetika: Novinky a Trendy Úvod Korejská kosmetika často označovaná jako K-Beauty, si získala obrovskou popularitu po celém světě díky ino... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
Přírodní péče o vlasovou pokožku Přírodní péče o vlasovou pokožku
Mnoho lidí dnes hledá produkty zaměřené na intenzivnější péči o vlasy a pokožku hlavy. číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 30 dní.

Rychlá a bezpečná platba

ThePay

|  Doprava

   doprava

   osobní odběr

malé radosti

ověřeno zákazníky

 

 

  1. Úvod
  2. PŘÍRODNÍ KOSMETIKA
  3. Opalování
  4. laSaponaria Opalovací mléko SPF 30 BIO 125 ml

laSaponaria Opalovací mléko SPF 30 BIO 125 ml

  • Akce
laSaponaria Opalovací mléko SPF 30 BIO 125 ml
529 Kč
- 15 %
laSaponaria Opalovací mléko SPF 30 BIO 125 ml
laSaponaria Opalovací mléko SPF 30 BIO 125 ml

Opaovací mléko SPF 30 BIO 125 ml laSaponaria Přírodní štít pro zdravou pokožku Objevte lehké, ale účinné opalovací mléko od laSaponaria – s minerálním filtrem a certifikovaným BIO složením, které chrání nejen vaši pokožku, ale i přírodu kolem vás. Jemně se roztírá, nezanechává bílý film a je vhodné ... celý popis
Dostupnost
DODÁME DO 4 DNŮ
Měrná cena
3,59 Kč / l
449 Kč
/ ml
371 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:LSA239
EAN kód:8054615474017
Výrobce:laSaponaria
Certifikáty:Cosmetici Biologici
Podíl přírodních surovin:99,5 %
Původ vůně:přírodní
Země původu:vyrobeno v Itálii
Objem:125 ml
Co s obaly:Prázdná lahvička patří do kontejneru na plast.
Materiál balení:lahvička z plastu
Podíl BIO surovin:42,95 %
V oblíbených Do oblíbených
Kompletní specifikace

Opaovací mléko SPF 30 BIO 125 ml laSaponaria

Přírodní štít pro zdravou pokožku

Objevte lehké, ale účinné opalovací mléko od laSaponaria – s minerálním filtrem a certifikovaným BIO složením, které chrání nejen vaši pokožku, ale i přírodu kolem vás. Jemně se roztírá, nezanechává bílý film a je vhodné i pro citlivou pleť – včetně dětí.

🌿 Co vás potěší:

  • Šetrné složení bez chemických filtrů, mikroplastů a parfemace

  • SPF 30 s minerálním oxidem zinečnatým pro širokospektrální UVA/UVB ochranu

  • Aloe vera, kokosový olej a bisabolol zklidňují a vyživují pokožku

  • Voděodolné, ale biologicky odbouratelné – bezpečné pro korály i ryby

  • Dermatologicky testováno a vhodné i pro vegany

🧴 Ideální pro všechny, kdo chtějí zodpovědně užívat slunce – a zároveň chránit to, co milujeme.

Jak dlouho působí opalovací krém? se dozvíte na našem blogu.

Tekuté opalovací mléko v BIO kvalitě ochrání obličej i tělo před UVA i UVB zářením přírodními minerálními filtry a je perfektní i pro první slunné dny a k péči o světlejší pokožku. Tělo provoní jemnou letní vůní kokosu, díky dokonale vyladěné konzistenci se roztírá s lehkostí a nezanechá na kůži bílé stopy. Výtažky z mrkve a vlašského ořechu podpoří krásné bronzové opálení. Kokos, mandle a bisabolol kůži vyživí a zklidní, vitamin E a semínka z vinné révy pak podpoří ochranu kůže a pomohou zabránit jejímu předčasnému stárnutí. Opalovací mléko je navíc voděodolné.

Helianthus Annuus Seed Oil*, Caprylic/Capric Triglyceride, Zinc Oxide, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Coco-Caprylate/Caprate, Polyhydroxystearic Acid, Adansonia Digitata Seed Oil*, Cannabis Sativa Seed Oil*, Pongamia Pinnata Seed Extract, Daucus Carota Sativa Root Extract*, Triticum Vulgare Germ Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Juglans Regia Shell Extract, Cocos Nucifera Oil*, Bisabolol*, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Parfum**, Cinnamyl Alcohol, Citric Acid, Lecithin, Eugenol, Linalool, Geraniol ( *Z kontrolovaného ekologického zemědělství, ** přírodního původu.)

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 30 dní.

Bioprotebe.cz vzniklo z potřeby – touhy najít bezpečné, přírodní a účinné produkty, kterým lze opravdu věřit. V našem e-shopu najdete pečlivě vybrané doplňky stravy, přírodní kosmetiku, zdravé potraviny i ekologické prostředky do domácnosti a zahrady.

Nevíte si s něčím rady?
Logo
Libuše Hejna
Libuše Hejna
9-18:00 hod.
Bioprotebe.cz - Přírodní certifikované produkty // Webdesign: Poradnyweb.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz